"ben hep varım" diyene de, siktirolup gidene de güvenmeyeceksin...Sevgili Can...


sana bu mektubu yazarken hala içimde çeşitli kızgınlıklar söz konusu olsa da beni arayıp "yeaaææ valla çoğözledim, sen ben seni özledim demiyorsun hiieeç" demeseydin belki de seni özlediğimi anlamazdım.
beni sörvayvır gülen'e benzeterek özlediğini anlaman sahiden öküz görünümünün altında minik bir yavru ceylan yaşadığına inandırdı beni. muhtemelen dövmeli ve kepçe kulaklı olması ile çağrışım yaptırdı sana ama siktiret. mevzu çağrışım ise gerisi teferruattır bi noktada.
o sikimsonik fotoğraf makinesi mevzusunun ardından bana yolladığın para ile ankaraya falan gittim bir güzel sürttüm. helal paraymış aslında, epey idare etti beni. ayrıca sen bana peşin fiyatını değil taksitli fiyatının ücretini göndermiştin 70 tl falan da oradan takmış hayat sana. bunu farkedince "heh" dedim "Can Bey, götüne girsin, öfkeyle oturan zararla orgazm olur" dedim. bu lafıma şimdi daha çok güldüm.


akabinde senin atarların benim atarlarım derken, çok pis arkandan konuştum oğlum, öyle böyle değil. ne götoşluğun kaldı, ne nankörlüğün, ne "heee benle işi bitti, konuşacaklarını konuştu puşt" laflarım kaldı, ne de "ergen işte abi, çoluk çocukla takılırsan yapacağı da budur" laflarım... pişman değilim.


he ben bunları yüzüne de söylerim puşt herif. ki telefonda kulağına söyledim. kulağa söylemek normal şartlarda biraz seksi bir cümle olabilirdi ama seninle geçirdiğimiz tri nayt sitende rağmen aramızda seksin w'si olmadığını da vurgulamak isterim. onu bunu bırak mayıs geldi, avlu bensiz olmaz diye beni aradığını da bilmiyor değilim. ayrıca beni ilk aradığında seni bir başkası sanarak çok korktuğumdan mütevellit muhtemelen dudağım yarın uçuklayacaktır.


yani ben hep varım, yanındayım diyene de siktirolup gidene de güvenmeyeceksin, zira biz senle aramız hiç bozulmaz, niye bozulsun diyorduk, bozuluverdi... şimdiyse ayrı kafalar. bu da hayatın cilvesi olsa gerek, 8 ay önceki pençesiydi o ayrı... 
her neyse, ağzına sıçacağım, sanırım seni seviyorum götlek herif!!!


sevgiler,
halan...

2 yorum:

triancula dedi ki...

Muck, muck, muck, muck, muck!

sapozhkelekh dedi ki...

luv.